Ühistranspordi uudised ja teated

Ajutised muudatused ühistranspordis 30.aprillil ja 1. mail

Seoses raudteel tehtavate remonttöödega toimuvad 30.aprillil ja 01. mail ajutised muudatused rongide  väljumisaegades.

 

30. aprillil ja 01.mail  väljub rong  Viljandist Tallinna kell 06.18  senise kell 06.28  väljumise asemel.  Seoses antud muudatusega väljuvad  antud päevadel linnalähiliini nr. 9 bussid Viiratsist kell 05:55 senise kell 06:00 väljumise asemel ja läbivad kõiki peatusi 5 minutit varem.

 

Ajutised rongiaegade muudatused on leitavad ka Elroni kodulehel elron.ee/

 

Seoses 88.Suurjooksuga ümber Viljandi järve on liikluseks suletud 30.aprillil kell 12.00 – 15.00 ja 1. mail kell 9.00 – 15.00 Tartu tn. ja Aasa tänava parkla. Antud päevadel ja ajavahemikel ei teeninda linnalähiliinid nr 2 ja 2A Kõrgemäe ja Järve bussipeatusi.


Bussiliinile nr 28 lisandus lisaring

Reisijate tungival soovil on lisatud bussiliinile nr 28 (Viljandi - Orika - Ramsi - Päri - Viljandi) lisaring, mis väljub Viljandi bussijaamast tööpäeviti kell 19.30 .
 
Bussiinfo internetis:   www.peatus.ee
 
 
Info
Kaupo Kase
Arengu- ja planeeringuosakonna juhataja
Viljandi maavalitsus
4330413
 

Aastavahetus ühistranspordis

31. detsembril on liini nr 6 viimane väljumine Jakobsoni peatusest  kell 22:10 (22:25 Suur-Kaarest). Liin nr 6 Lõpetab kell 22:40 Jakobsoni peatuses. Teised liinid sõidavad tavapäraste graafikute alusel.
 

01. jaanuaril alustab liin nr 6 kell 6:20 Jakobsoni peatusest ja liin nr 10 kell 5:44 Turu peatusest haigla suunal. Teised bussiliinid sõidavad tavapäraste graafikute alusel.


Alates 2. jaanuarist korrigeeritakse bussiliinide nr 2 ja nr 2A tööpäevade õhtupoolseid aegasid. Viiratsi suunal hakkab bussiliin nr 2 kesklinnast Raamatukogu peatusest väljuma kell 17.20. Reisijate vähesuse tõttu jäävad antud ringil ära peatused Järve ja Kõrgemäe.


Busside ajad on kättesaadavad Viljandi maavalitsuse veebilehel http://viljandi.maavalitsus.ee/busside-ajad


Info Anne Kaljapulk    
433 0411             
anne.kaljapulk@viljandi.maavalitsus.ee


Telli ühistranspordi sõiduplaanide muudatused e-postile!

Viljandi maavalitsuse veebilehel on võimalik tellida e-posti aadressile operatiivseid teavitusi ühistranspordi sõiduplaanide muudatuste kohta.

 

Viljandi maavalitsuse arengu- ja planeeringu osakonnajuhataja Kaupo Kase sõnul on eesmärk parandada ühistranspordiga seotud info liikumist, e-post sobib selleks ideaalselt. Peamine info, mis antud kanalis liikuma hakkab on bussiaegade muudatuste info.

 

Teavitust saab tellida Viljandi maavalitsuse veebilehelt aadressil: http://viljandi.maavalitsus.ee/uhistransport/telli-teated-e-posti-teel

 

Info:

Kaupo Kase

Arengu- ja planeeringuosakonna juhataja

Viljandi maavalitsus

Tel 515 2723


Seoses Eesti Liinirongid AS poolt Viljandi – Tallinn rongide nädalavahetuse sõiduplaani muutmisega alates 12.novembrist muudetakse linnalähiliini nr 9 sõiduplaani

Alates 12. novembrist on bussiliinil nr 9 laupäeval ja pühapäeval ühine sõiduplaan. Lisatud on Peetrimõisasse sissesõit kell 19:57 ja 22:30 Kirikumõisast väljuvatel liinidel ning kell 13:05 Viiratsist väljuvatele liinidele, mis teenindavad raudteejaama. Muudetud on paljusid väljumiste kellaaegu nii Viiratsist kui ka Kirikumõisast. Palume jälgida uut sõiduplaani.

 

Bussiliin nr 9 uus sõiduplaan on kättesaadav Viljandi maavalitsuse veebilehel: http://viljandi.maavalitsus.ee/busside-ajad

Elroni uued sõiduplaanid: http://elron.ee/avaleht/soiduplaan/

 

 

Lisainfo: Kaupo Kase, tel 433 0413, kaupo.kase@viljandi.maavalitsus.ee