Kontaktid

31.08.17

Aadress: Vabaduse plats 2, 71020 Viljandi (Vaata kaardil)

Infotelefon:  +372 433 0400
Fax:  +372 433 0404
Üldine e-posti aadress: info@viljandi.maavalitsus.ee
Registri kood: 70002791

Tööaeg: E - N 8.00 - 17.00, R 8.00 - 15.45

Lõuna: 12.00 - 12.45

 



Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Maavanem Erich Palm 433 0400 erich.palm@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 205
Maasekretär Küllike Kütt 433 0402 kyllike.kytt@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 204
Avalike suhete ja sisekommunikatsiooni  nõunik Helena Tiivel 433 0408 helena.tiivel@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 201

KANTSELEI

Maavanema sekretär Halja Viies 433 0400 halja.viies@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 206
Personalispetsialist  Ülle Riiner 433 0409 ylle.riiner@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 116
Jurist Karin Künnapuu 433 0509 karin.kynnapuu@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 203
Arhivaar  Asta Viitak 433 0421 asta.viitak@viljandi.maavalitsus.ee

Tööaeg:

E-R 8.00-15.00,

kabinet 218

Finantsnõunik  Eva Sisask 433 0401 eva.sisask@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 208a
Autojuht  Jaan Keerig 433 0424    
Riigivara peaspetsialist Lembo Neerot 433 0445 lembo.neerot@viljandi.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt:

E-R kell 9.00-12.00 ja

13.00-15.30,

kabinet 202

Rahvastiku toimingute talitus
Juhataja Sirje Tamm 433 0506 sirje.tamm@viljandi.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt:

 E  9.00-12.00 ja
13.00-16.00
eelregistreerimisega

TKN 9.00-12.00 ja
13.00-16.00
R 9.00-12.00 ja  
13.00-15.00
eelregistreerimisega
kabinet 107

Peaspetsialist 

perekonnaseisuametnik

Aili Öngo 433 0507 aili.ongo@viljandi.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt:

E  9.00-12.00 ja
13.00-16.00
eelregistreerimisega

TKN 9.00-12.00 ja
13.00-16.00
R 9.00-12.00 ja  
13.00-15.00
eelregistreerimisega,
kabinet 117
Andmesisestaja Doris Vridolin 433 0511 doris.vridolin@viljandi.maavalitsus.ee Vabaduse plats 6, kabinet 402
Andmesisestaja Raili Muldmaa 433 0511 raili.muldmaa@viljandi.maavalitsus.ee

Vabaduse plats 6,

kabinet 402

Andmesisestaja Edith Pruuli 433 0511 edith.pruuli@viljandi.maavalitsus.ee Vabaduse plats 6, kabinet 402
Andmesisestaja Piia Jaansoo 433 0510 piia.jaansoo@viljandi.maavalitsus.ee Vabaduse plats 6, kabinet 403
Andmesisestaja Ene Ilves 433 0510 ene.ilves@viljandi.maavalitsus.ee Vabaduse plats 6, kabinet 403
Andmesisestaja Maire Torim 433 0510 maire.torim@viljandi.maavalitsus.ee Vabaduse plats 6, kabinet 403

ARENGU- JA PLANEERINGUOSAKOND

 

Osakonna juhataja Kaupo Kase 433 0413 kaupo.kase@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 207
Peaspetsialist Eva Sisask 433 0401 eva.sisask@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 208a
Peaspetsialist     Töökoha ülesanded on pandud teistele ametnikele  

Ühistranspordi

järelevalve

spetsialist

Anne Kaljapulk 433 0411 anne.kaljapulk@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 209

Ühistranspordi

järelevalve

spetsialist

Arno Luik 433 0411 arno.luik@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 209

Peaspetsialist

maatoimingute alal

Ülle Moll 433 0501 ylle.moll@viljandi.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt:

E 13.00 - 16.00

K 9.00 - 12.00 ja 13.00 - 16.00

N 9.00 - 12.00

kabinet 217

Planeeringutalitus
Juhataja Tiia Kallas 433 0422 tiia.kallas@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 213
Peaspetsialist  Anne Karjus 433 0423

 

anne.karjus@viljandi.maavalitsus.ee
kabinet 212

Majandusarengu

peaspetsialist

Katrin Reimo 433 0428 katrin.reimo@viljandi.maavalitsus.ee

HARIDUS- JA SOTSIAALOSAKOND

 

Osakonna juhataja Ilmar Kütt 433 0435 ilmar.kytt@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 110

Noorsootöö

peaspetsialist ja

alaealiste komisjoni

sekretär

Riina Tootsi 433 0430 riina.tootsi@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 106

Sotsiaalala

peaspetsialist

*Täidab lastekaitse peaspetsialist ülesandeid

Luule Vitsur 433 0514 luule.vitsur@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 102

Lastekaitse

peaspetsialist

  433 0515 Ametiülesanded on jaotatud teiste ametnike vahel  

Tervisedenduse

peaspetsialist

Kärt Russak 433 0512 kart.russak@viljandi.maavalitsus.ee kabinet 105

 

 


View Larger Map