Uudised ja teated

« Tagasi

EV100 sünnipäevakingituste taotlusvoor ootab koostööprojekte

KÜSK koos EV100 korraldustoimkonnaga avavad uue taotlusvooru, kuhu ootavad 25. aprilliks selliste unikaalsete, uuenduslike ja koostöös valmivate piirkondlike algatuste ideid, mis sobivad Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva kingituseks.

Taotlusvooru oodatakse selliseid tegusid, ettevõtmisi ja sündmusi, mis oleksid elluviidavad piirkondlikult mitmete kohalike partnerite koostöös, teeksid Eesti elu paremaks ja rõõmsamaks ning looksid kindlama tuleviku lastele. Samuti peab idee ühtima EV100 põhiväärtuste ja eesmärkidega, mille kohta saab lugeda siit.

Vooru toetuste kogusumma on 200 000 eurot. Ühte algatust rahastatakse kuni 15 000 euroga, mis võib moodustada kuni 70% projekti kogueelarvest. Projekti põhitegevused peab ellu viima ajavahemikul september 2017 – veebruar 2020.

Taotlusvoor on kaheetapiline. Esmalt kogutakse 25. aprilliks kingitusideid, seejärel valitakse nende seast 30 parimat ning tehakse nende autoritele ettepanek koostada idee põhjal 15. juuniks korralikud projektid.

Taotlusi võivad esitada Eestis registreeritud eraõiguslikud ja avalik-õiguslikud juriidilised isikud ning riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutused eeldusel, et projekti esmane eesmärk ei ole tulu teenimine.

Põhjalikumalt tutvustatakse vooru ka üle Eesti toimuvatel infopäevadel veebruaris ja märtsis.

Täpsem teave taotlemise ja infopäevade kohta: http://kysk.ee/taotlusvoorud/ev100-ki17

 

 

Viljandi infopäev toimub 3. märtsil 2017 Viljandi maavalitsuse suures saalis III korrus (Vabaduse plats 2). Registreerimine ja lisainfo piia.mand@viljandivald.ee või tel 5302 3135.

 

Infopäeva sisu:

• EV100 põhimõtted ja hetkeseis
• "EV100 igas külas" – tutvustus Kodukandi Viljandimaa koordinaatori poolt
• EV100 sünnipäevakingituste voor
• Ülevaade Viljandimaa EV100 hetkeseisust