Eelinfo

Viljandi maavalitsuse eelinfo 26.juuni-2.juuli 2017

Esmaspäev, 26. juuni

 

26.juuni osaleb peainspektor Aires Põder  Järva-Jaanis sisehindamise nõunike kohtumisel.

Info: Aires Põder, tel 433 0434, aires.poder@viljandi.maavalitsus.ee

 

26.juunist- 2.juulini osaleb noorsootöö peaspetsialist Riina Tootsi  XII noorte laulu- ja tantsupeol.

Info: Riina Tootsi, tel 433 0430, riina.tootsi@viljandi.maavalitsus.ee

 

Kolmapäev, 28. juuni

-kell 10.00 osalevad Ilmar Kütt, Imbi Suurpere ja Aires Põder  VOL-is hariduskonverentsi korraldamise teemalisel arutelul

Info: Aires Põder, tel 433 0434, aires.poder@viljandi.maavalitsus.ee

 

-kell 13.00 -17.00 osaleb sotsiaalala peaspetsialist Luule Vitsur projekti PAIK koosolekul Viljandi Haiglas

Info: Luule Vitsur, tel 433 0514, luule.vitsur@viljandi.maavalitsus.ee

 

Neljapäev, 29. juuni

-kell 10.00 osaleb terviseedenduse peaspetsialist Kärt Russak  Alkoholi kahjude ennetamise teabepäeval Vabaduse plats 6  II  korrus

Info: Kärt Russak, tel 433 0512, kart.russak@viljandi.maavalitsus.ee

 

Reede, 30. juuni

30.juunist – 02.juulini  osaleb maavanem Erich Palm  Viljandimaa korralduskomisjoni koosseisus  XII noorte laulu- ja tantsupeol Tallinnas.

Info: Ülle Riiner, tel 433 0400, info@viljandi.maavalitsus.ee

                                 

Puhkused

-avalike suhete- ja sisekommunikatsiooni nõunik Helena Tiivel puhkab 19. juunist kuni 16. juulini (kaasa arvatud) 2017, asendavad Küllike Kütt, tel 433 0402, kyllike.kytt@viljandi.maavalitsus.ee ja Asta Viitak (eelinfo koostamise osas), tel 433 0421, asta.viitak@viljandi.maavalitsus.ee

 

-finantsnõunik/ arengu- ja planeeringuosakonna peaspetsialist Eva Sisask puhkab 22. juunist kuni 30. juunini, (kaasa arvatud) 2017,  asendavad Karin Künnapuu (finantsnõuniku teenistusülesannete osas) tel 433 0509, karin.kynnapuu@viljandi.maavalitsus.ee  ja Kaupo Kase (peaspetsialisti teenistusülesannete osas), tel 433 0413, kaupo.kase@viljandi.maavalitsus.ee

 

-planeeringutalituse peaspetsialist Anne Karjus puhkab 26. juunist – 2. juulini (kaasa arvatud) 2017, asendab Tiia Kallas, tel 433 0422, tiia.kallas@viljandi.maavalitsus.ee

 

-ühistranspordi järelevalve spetsialist Arno Luik puhkab 26. juunist – 9. juulini (kaasa arvatud) 2017, asendab Anne Kaljapulk, tel 433 0411, anne.kaljapulk@viljandi.maavalitsus.ee

 

-spetsialist Halja Viies puhkab 26. juunist – 23. juulini (kaasa arvatud) 2017, asendab Ülle Riiner, tel 433 0400, info@viljandi.maavalitsus.ee

 

-majandusarengu peaspetsialist Katrin Reimo puhkab 1. juulist – 4. augustini (kaasa arvatud) 2017, asendavad Tiia Kallas (1.-17.07.2017), tel 433 0422, tiia.kallas@viljandi.maavalitsus.ee ja Eva Sisask (19.07-04.08.2017), tel 433 0401, eva.sisask@viljandi.maavalitsus.ee

 

Info: personalispetsialist Ülle Riiner